Wszystko o stalowych bestiach, bitwach kompanii pancernych, klanach oraz całej reszcie w świecie czołów WOT

Wizje zmian w drzewkach

Jak to będzie po n-tym patchu z naszymi czołgami ?

Nowe czołgi wprowadzą małe zamieszanie w dotychczasowych drzewkach rozwoju stąd też deweloperzy pragną zrekompensować owe komplikacje graczom. Mianowicie w ramach modyfikacji zostaną nadane następujące rekompensaty:

W drzewku niemieckim:

  • Gracz posiadający Panterę II otrzyma E 50 z analogicznym wyposażeniem (np. jeśli będzie gracz posiadał ulepszenie tylko silnika to też dostanie tylko tą jedną ulepszoną jednostkę  w nowej maszynie).  Załoga będzie przechodziła z starego czołgu do nowego.
  • Gracze posiadający Panterę otrzymają Panterę II z analogicznym wyposażeniem (podobnie jak w przypadku wymiany Pantery II na E50). Załoga przechodzi ze starego czołgu aczkolwiek dodatkowo w tym przypadku gracze otrzymają Panterę (+DARMOWE MIEJSCE W GARAŻU), która będzie po zmianach na VII tierze. W nowym czołgu będzie podstawowe wyposażenie oraz załoga wytrenowana na 100%.
  • Gracze posiadający doświadczenie na Pz VI Tiger po wprowadzeniu czołgów E75 i E100 będą mogli je rozdysponować na tygrysie królewskim.

W drzewku amerykańskim:

  • Wprowadzenie Pattona za Pershinga, który spadnie o tier niżej. Gracz zachowa rozwinięte moduły i starą załogę.
  • Usunięcie T23 z gry. Na jego miejsce wejdzie M26. Rozwinięte moduły na T23 zostaną przeniesione na Pershinga więc nie utracicie rozwiniętych komponentów. Podobnie migracja będzie dotyczyła załogi.
  • Wprowadzenie T110 zamiast T30. Osoby, które będą miały najlepszy amerykański ciężki czołg otrzymają nową wersję tego tieru – t110 – z 100% załogą . Dodatkowo otrzymają swoje T30 (+DARMOWE MIEJSCE W GARAŻU), które zostanie przeniesione do linii niszczycieli z najlepszymi modułami i starą załogą.
W drzewku rosyjskim:
  • Rozbicie KV na KV1 oraz KV2. Osoby, które mają KV otrzymają nowy czołg KV-1 i przetrenowaną załogą na tym samym poziomie co była przed zmianami. Wolne doświadczenie, które nie zostało spożytkowane przed patchem będzie można przenieść albo na KV-1 lub KV-2. Osoby, które wynalazły wieżyczkę do KV-2 (popularna lodówka) otrzymają ten nowy model (+DARMOWE MIEJSCE W GARAŻU) wraz z wytrenowaną na 100% załogą.
  • Przeniesienie KV-3 na tier VII i wprowadzenie na poziomie VI czołgu o nazwie  T-150. Osoby które będą posiadały KV-3 w garażu otrzymają je na nowym statusie wraz z już osiągniętymi modułami i starą załogą. Dodatkowo gracze otrzymają T-150 (+DARMOWE MIEJSCE W GARAŻU) z podstawowym wyposażeniem i 100% załogą.
  • Przeniesienie IS4 na X tier oraz wprowadzenie obiektu 252. Gracze posiadający Josefa czwartego zachowają go i otrzymają go ponownie tylko z nowym statusem oraz starą załogą. Dodatkowo otrzymają Obiekt 252 (+DARMOWE MIEJSCE W GARAŻU) z wytrenowaną na 100% załogą. Dodatkowo doświadczenie, które np. ciułaliście mozolnie na ISa 7  lub kolejny komponent będzie można zostawić na obiekcie lub przetransferować na ISa 4.

Dokładną wizualizacje planowanych drzewek rozwoju poszczególnych nacji można zobaczyć tutaj: https://worldoftankspl.wordpress.com/czolgi/

Możliwość komentowania jest wyłączona.