Wszystko o stalowych bestiach, bitwach kompanii pancernych, klanach oraz całej reszcie w świecie czołów WOT

Finały Ural Steel

Radziecka dominacja na Ural Steel

Okazuje się że duch Armii Czerwonej jest wciąż żywy w rosyjskich sercach i reprezentanci tego kraju zdominowali międzynarodowe mistrzostwa World of Tanks. Dla przypomnienia w turnieju było udział łącznie 12 drużyn (6 z serwerów rosyjskich, 3 z europejskich oraz 3 z amerykańskich) w 3 kategoriach: Dywizja 6/60, Dywizja 8/90, Dywizja 10/140. Europejski serwer reprezentowały następujące drużyny – 1stPAD (6/60), Pirates (8/90), 1SBP (10/140).

Pomimo zaciętej walki wszystkich klanów od samego początku inicjatywę we wszystkich meczach przejmowali reprezentanci Rosji i przejeżdżali po przeciwnikach tak samo jak to uczyniływojska sowieckie w latach 1943-45. Ostateczne wyniki poszczególnych dywizji wyglądały następująco:

Dywizja 6/60

  1. RED: Pz (serwer rosyjski)
  2. Unty (serwer rosyjski)
  3. 1stPAD Bravo Squad (serwer europejski) 

Dywizja 8/90

  1. STAL4 Centurion (serwer rosyjski)
  2. Pirates (serwer europejski) 
  3. TK Granitsa (serwer rosyjski)

Dywizja 10/140

  1. Red Rush the middle (serwer rosyjski)
  2. Red Baikal (serwer rosyjski)
  3. 1SBP (serwer europejski) 
Doceniona została postawa mieszanego klanu Pirates, który był blisko zdobycia mistrzostwa jednak ostatecznie poniósł porażkę z ekipą STAL4. Jak już wspomniałem na blogu prawie wszystkie klany są polskimi drużynami (lekki wyjątek to właśnie Piraci, którzy w połowie są złożeni przez naszych rodaków) więc nasz kraj nie ma się czego wstydzić. Mam nadzieję że na kolejnych konkursach uda nam się w końcu zdobyć najwyższe trofeum czego życzę wszystkim polskim ekipom.

Możliwość komentowania jest wyłączona.