Wszystko o stalowych bestiach, bitwach kompanii pancernych, klanach oraz całej reszcie w świecie czołów WOT

Wojna totalna i uralskie potyczki

Informacje z Europy oraz rozstrzygnięcie turnieju

Na początku pragnę przeprosić wszystkich, którzy przeglądają poniższego bloga i od wielu dni nie mieli żadnych nowych informacji dodanych. Niestety obowiązki służbowe jak i też sprawy prywatne zmusiły mnie do odstąpienia od prowadzenia poniższej strony i dopiero dziś jestem w stanie napisać parę informacji… Stąd też wszystkich czytelników serdecznie przepraszam za tą długą przerwę.

Zacznę od informacji, która wprowadziła wielką radość prawie wszystkim klanom biorącym udział w rozgrywce World of Tanks. Mianowicie wreszcie doczekaliśmy się rozgrywki „Wojna Światowa” na mapce Europy i Północnej Afryki ! Każde zgrupowanie może wreszcie zdobywać i bronić prowincje starając się zdominować świat. Informacje o dokładnym i aktualnym stanie posiadania znajdują się na oficjalnej witrynie:

http://uc.worldoftanks.eu/uc/clanwars/maps/earth/reg_01/

http://uc.worldoftanks.eu/uc/clanwars/maps/earth/reg_02/

Dużą część mapy jest porozbijana na pomniejsze frakcje jednak wyklarowały się ekipy, które potrafiły zagarnąć większą część mapy i stale ją utrzymywać. Wśród takich drużyn warto by nadmienić organizacje CSA, FTC, 1PAD (polski klan), 1SBP (polski klan) lub też JNA. Są to grupy, które od dłuższego czasu posiadają swoje małe domiumium w wirtualnym świecie WOT i bronią go zaciekle. Rozgrywka jest bardzo dynamiczna i praktycznie codziennie coś się zmiania na mapie więc też istnieje inicjatywa, aby na poniższej stronie powstała kronika wojenna zapisująca co ciekawsze wydarzenia 🙂 Jak się sprawa potoczy to zobaczymy 🙂

Drugim istotnym wydarzeniem będzie rozegranie w Moskiwie finałów turnieju Ural Steel. Serwer EU reprezentować będą „prawie” wyłącznie Polacy ponieważ w poszczególnych dywizjach wygrały zespoły 1PAD, 1SBP oraz Pirates (jest to klan w połowie złożony z Polaków). Mamy nadzieję, iż nasi rodacy nie zawiodą i pokażą pozostałym zespołom z innych serwerów iż Lach to twardy przeciwnik i walczy do ostatniej kropli benzyny. Bardziej szczegółowe informacje pod linkiem:

http://game.worldoftanks.eu/news/general_news/moscow_host_ural_steel_grand_finals

Póki co kończę więc kolejny artykuł i mam nadzieję, że uda mi się uzupełnić stronę już niedługo nowymi i użytecznymi treściami. Przypominam, że ciągle są poszukiwani redaktorzy, którzy chcieliby pomóc w rozwoju inicjatywy. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.

CZOŁEM

Możliwość komentowania jest wyłączona.